Ik zoek iemand die mij gelukkig kan maken. Ik zoek iemand waarmee ik op dezelfde lijn kan zitten. Hij hoeft niet de mooiste of rijkste man van de wereld te zijn, ik neem zeker genoegen met iemand die mij gelukkig kan maken.
Afspreken met rijpe dame Leticiada van 30 uit Eindhoven, Noord-Brabant
Sandraisstout (25)
★★★★☆
Dominante man die wel wat tijd voor mij wil vrijmaken. Ik zoek een dominante man die mij geregeld zal verwennen. Als jij dan ook nog eens van sexy lingerie houdt dan denk ik wel dat wij best goed bij elkaar zullen passen. Jij gaat niet tot het uiterste en gaat me ook niet pijnigen maar je laat mij wel graag zien wie de baas is tijdens het neuken en dan zal ik gewillig toegeven.
Opzoek naar een seks vriend voor 2 keer per week gemiddeld. Mijn streepje zal jou precies wijzen waar jij moet zijn! Mijn grotje is wel toe aan wat mannelijk gezelschap! Waarom Ik hier opzoek ben is omdat ik na mijn scheiding geen seks meer heb gehad maar daar wel erg aan toe ben zoals ik al schreef. Wat extremere dingen mogen best mits er respect is!
Als eerste zoek ik een seks vriend. Iemand die regelmatig zin heeft dan praat ik over zo 2 keer per week als dat in onze schema's past. Mijn voorkeur gaat uit naar seks zonder condoom. Ik heb mij al laten testen en ben helemaal schoon verklaard. Wat ik van jou verwacht is een uitdagende spannende man. Iemand die houd van afwisseling en weet hoe hij een vrouw tot een hoogte punt moet laten komen op meerdere manieren.
Seks hebben terwijl we onszelf bekijken.. doe je mee? Je vindt het leuk om seks te hebben voor of onder een spiegel, ik vind het namelijk geil om ons te kunnen zien terwijl we seks hebben. Een filmpje maken of foto's (met zelfontspanner) behoort ook tot de mogelijkheden. Als je het daar mee eens bent. Natuurlijk alleen voor eigen gebruik.
Ben jij onderdanig genoeg? Zo slaaf, jij weet hoe je een kinky godin als ik moet plezieren? Je moet onderdanigheid kunnen tonen en je grenzen durven te verleggen? Ga jij voor een spannend SM spel?