Ik wil uitgelaten worden! Als een hond door het huis en buiten mag ook. Zolang ik maar vernedert word en als een hond behandeld.
Wat zeg ik, minder als een hond. Bind mij maar overal aan vast!
Sexdating met geile dame DoggySlave van 42 uit Ieper, West-Vlaanderen
Sandraversch (22)
★★★★☆
Boei mij en doe wat je wilt. Een man die mij in de boeien wil slaan. Na het zien van de zoveelste politieporno waarin een vrouw wordt vastgebonden en geblinddoekt ben ik nu zo geil dat ik het asap moet mee maken. Het lijkt mij geweldig om zo overgeleverd aan jou vast te liggen. Niets kunnen zien, niets weten en dan maar in spanning wachten wat komen gaat.
Single en zin om gelukkig te worden met je! Single en zin om voor een leuke vent te gaan, samen iets op te bouwen en gelukkig te worden. Dat is mijn doel en ook al ligt dat doel nog erg ver weg, ik wil daar wel voor gaan. Hoe zou jij het vinden om daar met mij voor te gaan? Zoek jij iets soortgelijks?
Wie komt mijn billen lekker spanken? Denk jij dat mij aankan? Laat dan een berichtje achter en wie weet spoken wij wel wat ondeugende dingen samen uit. ;)
vind jij het geil als ik met mezelf speel? Ik vind het heerlijk als een man lekker geil word van het toekijken hoe ik met mijzelf speel, daar een lekkere harde van krijgt zodat hij mij heerlijk diep en hard kan nemen op verschillende standjes.
Kom jij elk gaatje vullen? Ik wil eens van kop tot teen ingesmeerd worden met een glibberig goedje en lekker gemasseerd worden om daarna in elk gaatje gevuld te worden. Wie zich geroepen voelt en het al voor zich ziet moet het gewoon doen!
Kom maar met die vuist! Heb jij grote handen en is fisting/vuistneuken iets wat je geil vind of waar je ervaring mee wilt opdoen, dan heb je hier de mogelijkheid om je eens uit te leven. Ik ben gebonden dus discretie wordt verwacht/is vereist.