Ik wil uitgelaten worden! Als een hond door het huis en buiten mag ook. Zolang ik maar vernedert word en als een hond behandeld.
Wat zeg ik, minder als een hond. Bind mij maar overal aan vast!
Sexdating met geile dame DoggySlave van 42 uit Ieper, West-Vlaanderen
Jasmien (29)
★★★★★
Soft SM, dat is super spannend! Ervaren we dat samen? Een lekkere vent om op los te gaan, soft SM is te lekker in mijn ogen. Genieten van een hete partij seks kan nooit kwaad. Ik geniet als jij dat doet. Dus zullen we samen genieten?
Welk speeltjes gebruik jij het liefst? Hier je ondeugende meisje Xella, Mishandel jij mij in een leuk pakje met een gagball, buttplug of een ander speeltje? Ik zal volledig naar je luisteren en je gehoorzamen. Dat is wat je wil toch?
Wil jij mijn poesje laten miauwen van genot? Slaan, een zweep gebruiken en mij anaal ontmaagden word je niet rood van omdat je dit schrikbarend vindt. Mij wil je dit plezier gunnen en ik zal jou ook zo verwennen dat je zeker weten met een nieuwe afspraak weer de deur uit gaat. Eerst de eerste nog haha, en wil jij mij goed laten genieten en laten miauwen van genot.
Wie maakt mijn poesje lekker nat? Ik heb mijn benen gespreid, het enige wat jij hoeft te doen is ervoor zorgen dat ik niet uitdroog. Wil jij mij heerlijk komen verwennen, of laat jij mij wachten tot ik uitgedroogd raak?
Als jij van dominant houdt ben je bij mij aan het juiste adr Jij hebt je mond op de goede plaats en weet ook hoe je die kunt gebruiken. Je houdt van nieuwe dingen en bent niet bang voor een brutale vrouw.
Ik hou wel van een beetje ruig. Ik zie mijn vriend echt veel te weinig. Kan ik natuurlijk in de kroeg op zoek gaan naar een lekker neukertje maar de vijver hier is veel groter, dus wie oh wie bijt er? (mag je trouwens ook in het echt doen hoor, ik hou wel van een beetje ruige sex).