Ik wil uitgelaten worden! Als een hond door het huis en buiten mag ook. Zolang ik maar vernedert word en als een hond behandeld.
Wat zeg ik, minder als een hond. Bind mij maar overal aan vast!
Sexdating met lekkere dame DoggySlave van 42 uit Hotton, Luxemburg
MilkWoman2017 (37)
★★★★☆
Ik hou van lactatiespelletjes, wie nog meer? Iemand die lactatiespelletjes wilt spelen of lactophilia als fetisj heeft. Of wil je een ANR (adult nursing relation)? Dat kan ook, compleet met luier. Mocht je nu geen ervaring hebben maar je wilt het eens uitproberen omdat je ruimdenkend genoeg bent, dan ben je net zo goed welkom bij mij.
Spannende tijd samen? Wie helpt me om mijn fantasieën waar te maken? Zo vreemd is het toch niet? Hygiene, discretie en respect staan bij mij hoog in het vaandel. Niks moet en alles mag. Wil jij dat ook?
Genieten van heerlijke seks, en hoop dat jij ook vol zit met ideetjes!
Hoe rustiger hoe geiler. Extreme dingen daar hou ik zelf niet zo van. Ik word vooral opgewonden van lekker zoenen, heerlijke massages, lekker rustig vingeren en uitgebreid strelen en likken. Misschien wat saai voor sommige maar ik kan daar echt van genieten. Van pijn en vastbinden en zo word ik echt niet nat snap je?
Kom jij mij een lesje leren? Ik zit in mijn stoute fase en moet gestraft worden door een strenge meester. Ik voel mij een ondeugend schoolmeisje die na moet blijven voor extra strafwerk.
Verzin jij een gepaste straf en kom jij mij een lesje leren?
Mag ik jouw met mijn voorbinddildo neuken? kinky seks zoek ik en ik heb een voorbindildo die ik in jouw kontje wil duwen. Nog nooit gedaan en je mag ook jouw pik diep in mijn kontje pompen. Dat voelt zo lekker en eigenlijk wil ik met mijn voorbinddildo jou het gevoel laten ervaren wat ik voel als ik jouw pik in mijn kontje heb. Wie gaat deze uitdaging aannemen?