Je bent niet bang om te vragen wat je wilt.
Je zorgt voor jezelf en observeert, je rookt niet want ik houd niet van roken en van de geur. Je respecteert mij en houdt echt van me en breekt mijn hart niet.
Afspreken met hete gilf Annmarie0712 van 49 uit Linden, Vlaams-Brabant
Marlin (44)
★★★★★
Meester of onderdanig? Zit jij al in die wereld of wil je wel kennis maken met de sm, dan kan je lekker bij mij beginnen. Ik beloof je dat ik netjes naar je luister, of jij wilt zelf onderdanig zijn. Dan mag je direct reageren dan pak ik mijn zweepjes uit de kast.
Ruige neukbeurten! Kom me maar neuken als jij een stijve pik lang hard kunt houden maar me tegelijk toch stevig verwennen...We moeten wel zien dat we erg goed en stiekem afspreken want ik heb al een vriend en die heeft het helemaal niet zo op concurrentie. Je bent niet zoals de meeste mannen , je durft al wel eens een beetje ruiger te werk gaan en je mag mij ook gerust dwingen om bepaalde dingen te doen die jij erg lekker vindt hoor!
Zo'n geile nerd als ik zie je niet vaak! Oke, alleen dus graag jongens die serieus zijn. Had ik laatst afgesproken met iemand via hier komt hij gewoon niet opdagen en daarna niks meer laten horen. Zat ik dan met een geile bui. Was echt pissig.
Ben dan misschien wel een beetje een nerd of zo maar deal is een deal. Dus als wij willen sekse kom dan ook gewoon opdagen hè?
Kom maar met die vuist! Heb jij grote handen en is fisting/vuistneuken iets wat je geil vind of waar je ervaring mee wilt opdoen, dan heb je hier de mogelijkheid om je eens uit te leven. Ik ben gebonden dus discretie wordt verwacht/is vereist.
welk latex pakje gaat het worden? Lekker, wild en een grote slang daar maak je mij blij mee! Kom jij mij een beetje gewennen met jouw lekkere slang?. Dun, dik het maakt mij niet uit, lekker en speels daar hou ik van! Ik trek graag mijn nieuwe latex pakje voor je aan!
Hou jij van verwennen Ik vind het heerlijk om uit te gaan. Jammer genoeg heb ik er niet meer zoveel tijd voor als voorheen maar toen had ik altijd een knappe vent om mee naar huis te nemen. Ik ga het dus nu via deze weg doen. Eens kijken welke vent mij komt verwennen.