Ben jij onderdanig genoeg? Zo slaaf, jij weet hoe je een kinky godin als ik moet plezieren? Je moet onderdanigheid kunnen tonen en je grenzen durven te verleggen? Ga jij voor een spannend SM spel?
Sex met mooie gilf Chanella van 45 uit Heino, Overijssel
KourtneyXXL (31)
★★★★★
Mijn fantasie, jouw fantasie, zullen we ze gaan waarmaken? Ik heb een fantasie waarin ik in een sauna ben met een hele leuke man, die ik nog niet (goed) ken, wij liggen daar samen naakt en het wordt steeds heter en heter. Elke keer kijken we stiekem even naar elkaar tot we langzaam naar elkaar toe gaan en beginnen te zoenen tot we eindigen in een natte, hete sexpartij. Zin in?
Klaar voor een geil rollenspel! Ik ben echt gek op rollenspellen. Vroeger deed ik dat altijd met mijn man, alleen is hij eerder heen gegaan dan ik had gehoopt. Na een aantal jaar geen man in mijn leven te hebben gehad, vind ik het nu wel welletjes. Ik wil wat rustig aan beginnen maar als we elkaar eenmaal kennen, wil ik je ook gelijk om me heen hebben. Ik kan niet wachten om een rollenspel met een man te doen. Ik heb al iets in gedachte, maar daar kom je nog wel achter.
Kom me neuken hoe en waar je wilt Sex in het zwembad of in het bad, dat is iets wat me wel heel erg geil lijkt om te doen. Zo een beetje aan elkaar vastgezogen zijn in dat water, lekker nat allebei, zoenend tot we klaarkomen. Maar eerst een goed voorspel natuurlijk, ik laat je me tussen mijn borsten neuken en in mijn kontje, die is goed strak en als je het goed doet mag je in kont spuiten..
In bed ga ik helemaal los: Kom jij eens hier, scheur mijn rok van mijn kont af. Steek jouw pik er in en laat die er heel lang in zitten. Jij mag stil blijven liggen, ik klim boven op jou en neuk jou helemaal suf. Zo dan weet jij dat maar al vast, ben een wilde in bed.
Lat jij mij kruipen? Behandel mij als een hond, dat is alles wat ik wil. Geef mij straf en laat mij uit.. je mag alles doen.. word jij mijn nieuwe baasje??
Soft sm bespreekbaar? Maak me gek met de lekkerste seks. Hou jij van hete seks en is soft sm zelfs bespreekbaar? Dan moeten we elkaar echt die kans geven om daar wat van te maken. Ik vind het heerlijk en daarom hoop ik die kans samen met jou te kunnen pakken!