Een man die hard en soms zacht is. Hij heeft een evenwichtige familie en vrienden komen altijd eerst. Zijn tijd en is op veel gebieden goed afgerond. Hij is een moderne man. Ik heb een man nodig die me gelukkig kan maken.
Dating met geile dame FelicityPretty van 38 uit Grote-Brogel, Vlaams-Limburg
Lifdesanna (44)
★★★★★
Onderdanig, dominant en gelijkwaardig. Een domiante man die ook onderdanig kan zijn. Zelf vind ik het een genot wanneer jij mij zegt wat te doen en hoe, maar kan er ook enorm van genieten om jou opdrachten te geven. En af en toe als gelijkwaardigen seks te hebben is ook wel heel fijn.
53 jaar en ze lust er pap van Ik lust er wel pap van. Altijd een goed seksleven gehad en het kan alleen nog maar beter en beter worden. Ik geloof niet in monogamie en heb daarom ook geen vaste partner. In voor veel, ook rollenspellen bijvoorbeeld.
Dominante meid zoekt een geile jongen voor stoute spelletjes Ik ben een dominante meid dus daar moet je wel van houden en natuurlijk ook mee om kunnen gaan, je aan mij over kunnen geven, ervaring hebben met sex op spannende plekken en voor de rest lekker geil zijn!
Ik ben geboeid en wacht op jou. Ik speel graag slavin maar mis mijn meester. Zou jij dat voor mij willen zijn. Ik zal onderdanig aan jou zijn. Maar ik wil ook genieten. Dus ben niet al te streng voor mij. Gewoon lekker pijpen en neuken mag ook hoor. xx Sanne
Getrouwde dame zoekt sex! Jij weet toch wel hoe je het moet aanpakken, om een getrouwde dame, meer te laten genieten? Ik kom zoveel sex tekort, dat ik er chagrijnig van wordt. Zeg me, dat jij wel weet wat je daaraan kunt en wilt doen? Ik kan niet ontvangen, maar wel verplaatsen, dus zeg me maar waar ik je kan ontmoeten!!
Ik vind spannend om seks te hebben via deze site. Ik weet niet of dit heel raar klinkt en misschien raar is, maar ik zoek seks met een oudere man. Jonger mag natuurlijk ook. Dit is ook helemaal nieuw voor mij, maar ik probeer het zo goed mogelijk te verwoorden. Ik zou het erg spannend vinden om seks te hebben via deze site.